Produkcja elementów z tworzyw sztucznych

Oferta firmy Abiplast to elementy z tworzyw sztucznych na potrzeby własne i kooperacyjne. Nasze produkty dostarczamy do klientów z różnych gałęzi przemysłu. Zajmujemy się również projektowaniem, wykonywaniem i regeneracją form wtryskowych. Niezależnie od wielkości zamówienia zawsze dostarczamy wyłącznie produkty o wysokiej dokładności wykonania i niemal idealnej powtarzalności. Wszystkie zlecenia na wtrysk usługowy realizujemy, przestrzegając ustalonych terminów. W ofercie posiadamy również bogaty zestaw usług narzędziowych.

Abiplast – kim jesteśmy?

Firma ABIPLAST zajmuje się produkcją elementów z tworzyw sztucznych do celów kooperacyjnych.

Dzięki własnej narzędziowni z bardzo bogatym i nowoczesnym parkiem maszynowym oraz doskonałej kadrze fachowców jesteśmy w stanie zaprojektować oraz wykonać formy wtryskowe. Realizujemy zamówienia na formy wychodzące do firm zewnętrznych, jak i zamówienia na formy kooperacyjne. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z wielu różnych dziedzin przemysłu.

Zapraszamy firmy do nawiązania współpracy w zakresie podwykonawstwa elementów z tworzyw sztucznych.

Czytaj więcej
  • jesteśmy na rynku od ponad 30 lat
  • mamy duże doświadczenie i rozległą bazę klientów, włącznie z największymi i najbardziej renomowanymi firmami w branży
  • dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był zadowolony
  • nasze wyroby dystrybuujemy na terenie całej Europy
  • oferujemy wyroby odpowiadające najwyższym normom jakościowym
  • doradzamy naszym klientom w zakresie doboru technologii i materiałów

Skontaktuj się z nami

    Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.abiplast.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ABIPLAST ELIGIUSZ GRZELAK, Piątkowisko 2 95-200 Pabianice, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@abiplast.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny