Zadźwoń +48 42 226-80-20

Ponad 30 lat doświadczenia w produkcji elementów z tworzyw sztucznych oraz podobny staż w zakresie wytwarzania form wtryskowych, wykrojników oraz innych narzędzi precyzyjnych to to, co nas wyróżnia.

Gwarantujemy najwyższą jakość usług, a nasze wyroby trafiają do czołowych firm nie tylko na terenie Polski, lecz także całej Europy.

Brzmi znajomo? Większość firm przekonuje do siebie klientów eksponując swoje atuty. My chcemy zwrócić uwagę jeszcze na coś innego.

3xP – Pasja, Precyzja, Profesjonalizm. To nasza filozofia.

To dlatego każdy z naszych projektów, wdrażanych dla klienta jest dokładnie analizowany, modyfikowany i ulepszany. Bo można robić coś w ramach pracy, ale o wiele przyjemniej jest pasjonować się tym, co się robi.

Każdy klient jest tak samo ważny i do każdego odnosimy się z identyczną uwagą dostarczając mu produkt o niezmiennej wysokiej jakości.

Skontaktuj się z nami

    Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.abiplast.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ABIPLAST ELIGIUSZ GRZELAK, Piątkowisko 2 95-200 Pabianice, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@abiplast.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny