Zadźwoń +48 42 226-80-20

Dzięki maszynie pomiarowej firmy Zeiss – Dura Max, dokładnie kontrolujemy jakość naszych produktów. Świadczymy również usługi w zakresie pomiaru stykowego wraz z protokołem pomiarowym. Nasza maszyna umożliwia pomiar w zakresie do 500x500x500 mm.

 
 
 

Odtwarzanie detali

Inżynieria odwrotna (reverse engineering) to proces, w którym na podstawie obiektu rzeczywistego otrzymujemy jego dokumentację w formie 2D lub 3D.

Częstym problemem w przemyśle narzędziowym jest uszkodzenie mechaniczne bądź eksploatacyjne. Formy czy tłoczniki są na ogół narzędziami produkowanymi jednostkowo. Często również dokumentacja dla poszczególnych elementów jest nieosiągalna lub trudno dostępna.

Dzięki możliwości skanowania i pomiaru detali potrafimy odtworzyć dokumentację, zbudować parametryczny model 3D uszkodzonej części, a także wytworzyć uszkodzony element.

Skontaktuj się z nami

    Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.abiplast.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ABIPLAST ELIGIUSZ GRZELAK, Piątkowisko 2 95-200 Pabianice, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@abiplast.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny