projektowanie i regeneracja form wtryskowych - Abiplast

Firma Abiplast zajmuje się produkcją elementów z tworzyw sztucznych do celów kooperacyjnych. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów oraz posiadamy narzędziownię z nowocześnie wyposażonym parkiem maszynowym, co umożliwia nam prowadzenie profesjonalnych prac w zakresie projektowania i regeneracji form wtryskowych. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z wielu różnych dziedzin przemysłu, dostarczając im wysokiej klasy artykuły.

Jakość to nasz cel od 1989!

 

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1989 roku jako producent elementów z tworzyw sztucznych takich jak zaślepki, zatyczki czy akcesoria ogrodzeniowe. Od momentu założenia firmy dążyliśmy do osiągnięcia najwyższej jakości wytwarzanych elementów. Dlatego do każdego zlecenia, niezależnie od jego skali, przykładaliśmy szczególną wagę i dbaliśmy o nawet najdrobniejsze szczegóły, tak aby efekt w pełni zadowolił odbiorców. Dokładna kontrola procesu produkcji w połączeniu z przestrzeganiem wysokich standardów zyskały uznanie w oczach klientów i zbudowały nam opinię rzetelnego i zaufanego dostawcy. Zaowocowało to zwiększeniem zamówień, co z kolei pozwoliło nam przeprowadzić inwestycje w modernizację zakładu i poszerzyć tym samym zakres usług.

Jedyne, co nie uległo zamianie w trakcie naszej niemal 30-letniej obecności na rynku, to podejście do klienta. Niezależnie do tego, czy obsługujemy wielką korporację, czy realizujemy małe zamówienie na jedynie kilka sztuk naszych artykułów, wszystkie zlecenia traktujemy indywidualnie i poświęcamy im pełną uwagę. Dlatego jeśli właśnie takiej obsługi oczekujecie od swojego partnera, to zapraszamy Państwa do nawiązania współpracy z naszą firmą.

Skontaktuj się z nami

    Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.abiplast.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ABIPLAST ELIGIUSZ GRZELAK, Piątkowisko 2 95-200 Pabianice, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@abiplast.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny