Forma, tłocznik, wykrojnik? To dla nas żaden problem. Zaprojektujemy, stworzymy dokumentację i wykonamy narzędzie.
Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą inżynierską, specjalistycznym oprogramowaniem, precyzyjnymi maszynami, a co najważniejsze – ponad 30-letnim doświadczeniem.

Pracujemy na normaliach najlepszych i najbardziej znanych firm, co gwarantuje terminowość dostaw poszczególnych elementów, wysoką jakość i niskie ceny. W razie konieczności, wytwarzamy również we własnym zakresie elementy niestandardowe.

Najnowocześniejsze oprogramowanie do konstrukcji i symulacji wtrysku połączone z systemem CRM pozwalają nam na bardzo szybkie projektowanie i wykonywanie narzędzi specjalistycznych.

Skontaktuj się z nami

    Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.abiplast.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ABIPLAST ELIGIUSZ GRZELAK, Piątkowisko 2 95-200 Pabianice, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@abiplast.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny